Neden Websitesi Sahibi Olmalıyız?

Günümüzde herkesin evinde hatta herkesin cep telefonunda dahi internet mevcut. Peki websitesi bir ihtiyaç mıdır? Diğer reklam araçlarıyla basitçe karşılaştıralım. Örneğin 10.000 adet broşür bastırmaya kalktığınızda ortalama 600 tl gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir ve kısıtlı bir süre reklam yapabiliyorsunuz. Gazeteye ilan verdiğinizi düşünelim, o gazeteninde günlük 100.000 tiraj yaptığını düşünelim, yaklaşık olarak 10.000 tl gibi bir ücret ödemeniz gerekmekte ve sadece 1 gün kendinizden bahsettirebiliyorsunuz. Oldukça popüler bir radyo kanalında reklam yaptığınızı düşünelim. Yaklaşık yarım milyon insana ulaşıyorsunuz ve aylık ödediğiniz tutar yaklaşık olarak 12.000 tl civarında. Eğer ki iyi bir bütçeniz varsa TV kanallarına reklam verdiğinizi düşünürsek yaklaşık olarak 100.000 tl gibi bir ücret ödeyerek ortalama 5.000.000 insana ulaşıyorsunuz.

Şimdi websitesine gelelim. Diğer reklam araçlarıyla kıyaslandığında gider olarakta, reklam payı olarakta aralarında inanılmaz bir fark çıkmaktadır. Günümüze bakarsak artık yavaş yavaş reklam, tanıtım ve hatta ticarette dahil internet üzerinden sağlanmakta. Websitesinin size sağladığı hizmetleri göz önünde bulundurursanız ve websitesini gerçekten verimli şekilde kullanırsanız size dönüşü çok etkili olacaktır.

Web Tasarım ve Gemba Ajans

Gemba Ajans olarak sizin istekleriniz doğrultusunda, internet ortamında sizi ve firmanızı en iyi şekilde yansıtacak size sanal bir kurumsal kimlik oluşturmak için öncelikle keşif ve araştırma yapıyoruz. Sadece sizi değil aynı sektörde olduğunuz bütün firmaları araştırıp, içinde bulunduğunuz sektör hakkında da bilgi topluyoruz. 2. aşama olarak planlama ve strateji oluşturma kısmına geçip taslaklar halinde sayfalarınızı oluşturuyoruz. 3. aşamada ise tasarımı oluşturup prototip halinde web sayfasını uygulamaya koyuyoruz. 4. aşamada sizinde önerileriniz doğrultusunda sayfalardaki son değişiklikleri ve düzenlemeleri sağlıyoruz. Son olarak 5. aşamada oluşturulan web sitesinin pazarlama ve lansman açısından daha cazip ve ön plana çıkarılabilir özellikleri üzerine projeler oluşturup, uyguluyoruz. Sonuç olarak yaklaşık olarak 1 haftalık süreç sonunda internet ortamında görsel ve içerik açısından oldukça estetik ve sizi en iyi şekilde yansıtan bir kurumsal kimliğiniz oluşturulmuş oluyor.